Miejskie Przedszkole nr 3 w Gorlicach

MIŁO SIĘ BAWIMY

 

OD 1 WRZEŚNIA 2020 PRZEDSZKOLE PRACUJE W GODZINACH:


UL POTOCKIEGO 7

6:30-16:00

UL. KRASIŃSKIEGO 9

GRUPA A 7:30-15:30

GRUPA B  7:00-16:00

 

 

 

Nasze przedszkole będzie funkcjonowało od 1 września w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.
Procedury bezpieczeństwa oraz pozostałe istotne informacje związane z koniecznością funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym zostaną Państwu podane na stronie internetowej przedszkola. 
 
Zapewnimy wszystkim naszym dzieciom bezpieczną, radosną i przyjazną atmosferę podczas pobytu w przedszkolu. Szanowni Rodzice !! aby przedszkole prawidłowo funkcjonowało prosimy o bezwzględne przestrzeganie wspólnie z nami wszystkich wytycznych sanitarnych  Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. 
 
 
Rozmawiajcie i bawcie się z dziećmi o obowiązujacym noszeniu przez nauczycieli i personelu przedszkola maseczek , przyłbic, rękawiczek, które zapewniają ich i nasze bezpieczeństwo. 
 
 
 
 
UWAGA WAŻNE!!! 
Prosimy Rodzicow maluszków, które w tym roku szkolnym pierwszy raz rozpoczynają edukację przedszkolną o umiejętne przygotowanie swoich dzieci i wykorzystanie proponowanych rad adaptacyjnych przedszkola w tym trudnym czasie reżimu sanitarnego. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Aktualna Data i Czas

Wtorek, 15, czerwiec 2021

Ststystyka

Użytkowników:
9
Artykułów:
322
Odsłon artykułów:
264983

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.