Opłaty za przedszkole

W  SPRAWIE ODPŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE

W przedszkolu określa  uchwała Nr 352/XXIX/2016 Rady Miasta Gorlice z dnia 29 grudnia 2016 roku w sprawie opłat za świadczenia udzielane przez przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Gorlice.

Od 1 września 2017r. wynosi 1zł za jedną godzinę ponad Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego

DZIECI ROCZNIK 2011 ZWOLNIONE Z OPŁATY PONAD PODSTAWĘ PROGRAMOWĄ

Wysokość stawki żywieniowej, określonej w uchwale j/w ust.2, ustala dyrektor przedszkola w porozumieniu z organem prowadzącym.
Stawka żywieniowa obejmuje jedynie koszty surowców użytych do przygotowania posiłków i może ulec podwyższeniu bez  konieczności zmiany niniejszej umowy.

Rodzic /opiekun prawny zobowiązuje się do uiszczania opłat  z tytułu korzystania z wyżywienia, do 10 dnia każdego miesiąca, która wynosi:

1.za trzy posiłki  –   5,00 zł x liczba dni pracy przedszkola w danym miesiącu.

2.za dwa posiłki     3,70 zł x liczba dni pracy przedszkola w danym miesiącu,

PŁATNOŚĆ OD WSZYSTKICH GRUP W PRZEDSZKOLU I W  SZKOLE   ZBIERA INTENDENT PRZEDSZKOLA.

Poniedzialek, 11, grudzień 2017