Raport z ewaluacji

WYCIECZKA DO PARKU MIEJSKIEGO

Wykorzystując piękną jesienną pogodę przedszkolaki z grup A i B w dn. 26.09 udały się na wycieczkę do Parku Miejskiego. Podziwialiśmy drzewa i krzewy zmieniające swe barwy, poszukiwaliśmy darów jesieni oraz bawiliśmy się wspólnie na polanie. Do sali przynieśliśmy nie tylko kasztany, żołędzie i kolorowe liście ale również niezapomniane wrażenia.

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

WSZYSTKIM SZANOWNYM RODZICOM  I DZIECIOM

ŻYCZYMY

ZDROWEGO, SZCZĘŚLIWEGO  NOWEGO ROKU 2019.

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

SZANOWNI RODZICE

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta nr 89/2017

z dnia 3 kwietnia 2017

28 kwietnia w przedszkolu zostały podane listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola.

Prosimy rodziców o potwierdzanie woli uczęszczania dziecka

do Miejskiego Przedszkola Nr 3 w MZS Nr 4 w Gorlicach w terminiu do 8 maja 2017 godz. 15:00.

DEKLARACJE

Prosimy roziców  o podpisanie deklaracji kontynuacji edukacji swojego dziecka w naszym przedszkolu na nowy rok szkolny 2017/2018. Rodzice dzieci chętnych na 5 godzin w naszej szkole, wypełniają deklarację w przedszkolu.

Wtorek, 10, grudzień 2019