Raport z ewaluacji

KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNA IKEBANA"

We wrześniu w naszym przedszkolu został ogłoszony rodzinny konkurs plastyczny „Jesienna ikebana”. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania jesienną przyrodą, ukazanie jej piękna, zachęcenie do twórczego spędzania czasu i wspólnych działań dzieci z rodzicami. Rodzice wspólnie z dziećmi przygotowali wspaniałe kompozycje bogate w jesienne kwiaty, suszone liście, zioła, naturalne okazy przyrody. Na konkurs wpłynęło 16 prac. Każda z nich miała swój urok i artystyczny styl.

Zwycięzcy konkursu zostali wyłonieni poprzez głosowanie wszystkich rodziców wspólnie z dziećmi. Prace zostały ponumerowane i każda rodzina mogła oddać głos na 2 prace. Komisja po przeliczeniu głosów wyłoniła laureatów.

I MIEJSCE (praca nr8 ) – Igorek Łaś

II MIEJSCE (praca nr3 ) – Gabrysia Brzezoń

III MIEJSCE (praca nr2) – Julka i Martynka Augustyn

Pozostałe prace otrzymały wyróżnienia:

Madzia Czerwień

Lila Czech

Fabianek Kosiba

Kubuś Kowalczyk

Zuzia Kowalczyk

Grzesiu Kujawski

Antoś Lizak

Fabianek Mysłakowski

Olafek Obrzut

Igorek Rodak

Natalka Rogulska

Igorek Stachacz

Julcia Szloc

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za udział w konkursie.

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

SZANOWNI RODZICE

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta nr 89/2017

z dnia 3 kwietnia 2017

28 kwietnia w przedszkolu zostały podane listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola.

Prosimy rodziców o potwierdzanie woli uczęszczania dziecka

do Miejskiego Przedszkola Nr 3 w MZS Nr 4 w Gorlicach w terminiu do 8 maja 2017 godz. 15:00.

DEKLARACJE

Prosimy roziców  o podpisanie deklaracji kontynuacji edukacji swojego dziecka w naszym przedszkolu na nowy rok szkolny 2017/2018. Rodzice dzieci chętnych na 5 godzin w naszej szkole, wypełniają deklarację w przedszkolu.

Sobota, 21, październik 2017