Dzień Rodziny w naszym przedszkolu

2 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto- Dzień Rodziny.

Niestety dzieci w tym roku nie mogły wystapić przed swoimi rodzicami, ale nagrały dla nich swoje występy.

Wszyscy pięknie wystrojeni i z wielką radością recytowali wierszyki, śpiewali piosenki oraz zaprezentowali sie w tańcu.

Wszystkim rodzicom składamy najserdeczniejsze życzenia i życzymy miłego oglądania.

Występy przedszkolaków z grupy A

grupa II

Międzynarodowy Dzień Dziecka

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy, jednak jest taki jeden dzień w roku - kiedy dzieci czują się szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka.

W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i wspaniałej zabawy.

Od samego rana przedszkolaki uczestniczyły w zabawach ruchowych, tanecznych, a także konkurencjach sportowych. Miło spędzaliśmy czas podczas tańców i zabaw z chustą animacyjną.

Oglądaliśmy również teatrzyk multimedialny pt. ’’O rybaku i złotej rybce’’.

Dzieci odwiedziła również pani kierownik Maria Ludwin, aby złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyć niespodzianki i słodkości.

Dzieci z uśmiechem na twarzy powróciły do domów, a jak dobrze wiemy… ‘’kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.’’

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI Gr A i B

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla".

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

5. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.

Trzymamy kciuki za nominowanych i życzymy powodzenia.

Grupa A

Dziękujemy za nominację otrzymaną od naszych kolegów i koleżanek

grupy B z Przedszkola nr 3 w Gorlicach

Kontynuujemy akcję:  #challengeniebieskiemotyle2021 z pełnym przekonaniem.

NOMINUJEMY:

1. Przedszkole Publiczne Baby Garden w Krakowie (grupa Motylki)

2. Przedszkole Publiczne Baby Garden w Krakowie (grupa Misie)

Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez

Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu

CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU

I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.

Grupa B

Dziękujemy za nominację otrzymana od naszych kolegów i kolezanek z grupy maluszków.

Kontynuujemy akcję #challengeniebieskiemotyle2021 z pełnym przekonaniem.

1. Grupa A z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Gorlicach

2. Klasa 1a z MZS nr 4 w Gorlicach

2. Grupa Leśne Duszki w Przedszkolu Nr 5 w MZS nr 5

Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami gr I i II

Dziękujemy za nominację otrzymaną od klas I-III Szkoły Podstawowej
w Stróżówce.
Kontynuujemy akcję:  #challengeniebieskiemotyle2021 z pełnym przekonaniem.

1. Grupę Integracyjną w Przedszkolu Nr 1 w Gorlicach
2. Grupę B Przedszkola Nr 3 w Gorlicach
Zapraszamy wyżej wymienionych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu
CELEM akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.
Trzymamy kciuki za nominowanych i życzymy powodzenia.

ŚWIĘTA MAJOWE W NASZYM PRZEDSZKOLU

W ostatnich dniach nasze wspaniałe przedszkolaki uczciły majowe święta: 1 maja- Święto Pracy,        2 maja- Dzień Flagi Narodowej oraz 3 maja Uchwalenie Konstytucji 3 Maja. To wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych. Zaczęliśmy od poznania historii naszej miejscowości oraz innych ciekawych regionów naszego kraju. Przedszkolaki wysłuchały legend związanych z historią Polski, utrwaliły symbole narodowe, dowiedziały się czym jest Unia Europejska oraz wykonały prace plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik: flagę i godło.

Pamiętajmy o tym, że wzbudzanie u dzieci zainteresowania historią od najmłodszych lat jest niezbędne dla nauki patriotyzmu, kształtowania pozytywnych postaw i uczuć patriotycznych.

Podkategorie

W dniach od 23 listopada do 4 grudnia 2015 odbyła się XVI edycja akcji GÓRA GROSZA.

Przez te dni przedszkolaki wrzucały do specjalnej skarbonki przyniesione monety jedno, dwu i pięcio-groszowe. Wszyscy bardzo  chętnie brali udział w akcji.

Dzięki zaangażowaniu przedszkolaków i ich rodziców udało nam się zebrać 153 złote i 10 groszy.

Zebraną kwotę przekazaliśmy na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swoich rodzinach.

Wtorek, 15, czerwiec 2021