Pierwszy Dzień Wiosny!!!

A WIOSNĘ WOŁAMY

WIOSNO, WIOSNO, WIOSNO

PRZYBYWAJ!!!

21 marca – w pierwszy dzień wiosny, jak co roku przedszkolaki ze wszystkich grup pożegnały zimę ‘’topiąc’’ Marzannę. Wszystkie dzieci udały się na marsz ku wiośnie, trzymając w rękach przygotowaną wcześniej Marzannę, prosząc wiosnę, aby już do nas przybyła. Po symbolicznym ‘’topieniu ‘’ Marzanny, wszyscy wróciliśmy do przedszkola w oczekiwaniu na spełnienie naszych wiosennych życzeń.

''Jaś i Małgosia w Krainie Ekologii''

14 i 15 marca przedszkolaki obejrzały teatrzyk przygotowany przez aktorów z Nowego Sącza.

Przedstawienie pt. ‘’Jaś i Małgosia w Krainie Ekologii’’ bardzo spodobało się wszystkim dzieciom, które z zainteresowaniem obejrzały cały występ ,

a także wzbogaciły ich wiedze na temat dbania o środowisko.

Dzień Kobiet

8 marca w naszym przedszkolu dzieci ze wszystkich grup świętowały Dzień Kobiet.

Chłopcy nie zapomnieli o dziewczynkach i paniach, dedykując im piękne występy, do których się skrzętnie przygotowali.

Nie obyło się bez cukierków , drobnych upominków i kwiatów.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za pamięć i piękne uśmiechy , którymi nas obdarowali.

Karnawałowy bal u Kubusia Puchatka

Bajkowo, kolorowo i tanecznie było w czwartek,
7 lutego w Przedszkolu nr 3 przy ul. Potockiego 3.
A wszystko za sprawą karnawałowego balu u Kubusia Puchatka, na który przybyły księżniczki, policjanci, strażacy, spidermani, batmani, wróżki, czarownice i wiele innych.
Bal karnawałowy prowadziła  Agencja Cinema  z Nowego Sącza, a atrakcją balu była wizyta gościa Kubusia Puchatka.
Były tańce i zabawy do znanych przebojów, konkursy a na zakończenie balu wata cukrowa dla każdego.
To był wspaniały bal!

Karnawał, karnawał...

6 lutego przedszkolaki z grupy A i B bawiły się na balu karnawałowym , który miał miejsce na sali gimnastycznej.

Dzieci przybyły na zabawę przepięknie przebrane, w większości za bohaterów swoich ulubionych bajek, niektórych przedszkolaków nawet trudno było  rozpoznać.

Dzieci bawiły sie wspaniale przy wspólnych tańcach, śpiewach, licznych zabawach i konkursach, zorganizowanych przez animatorów, którzy starali się jak najbardziej umilić wszystkim ten wyjątkowy czas.

Bal dał dzieciom możliwość spędzenia chwil w miłej atmosferze, co przysporzyło wszystkim dużo uśmiechu i radości.

Sobota, 23, marzec 2019