WYCIECZKA DO WARZYWNIAKA

W tygodniu, w którym poznawaliśmy owoce i warzywa grupa maluszków wybrała się do osiedlowego warzywniaka w celu utrwalenia wiadomości na temat różnych warzyw
i owoców.

DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września przypada Dzień Chłopaka. W naszym przedszkolu również pamietaliśmy o chłopcach.

Wszyscy zostali obdarowani drobnymi upominkami, pięknymi życzeniami od dziewczynek i Pań.

Dzień ten upłynął nam w bardzo miłej i świątecznej atmosferze.

Próbna ewakuacja i spotkanie z strażakami

W dn. 27.09 w naszym przedszkolu na ul. Potockiego odbyła się próbna ewakuacja. Dzieci doskonale wiedziały jak należy się zachować i wraz z swoimi Paniami wychowawczyniami oraz Panią Kierownik szybko opuściły teren placówki. Na zewnątrz czekała na nich niespodzianka - spotkanie z strażakami oraz wóz strażacki. Panowie strażacy opowiedzieli o swojej trudnej pracy oraz pokazli dzieciom sprzęty niezbędne podczas akcji ratunkowych. Nasi przedszkolacy wykazali się duża wiedzą w zakresie znajomości numerów alarmowych oraz umiejętności wzywania pomocy. Największą atrakcją dla wszystkich była możliwość wejścia do wozu strażackiego, z której skorzystały prawie wszystkie dzieci.

Serdecznie dziękujemy za tak ciekawe spotkanie!

WYCIECZKA DO PARKU MIEJSKIEGO

Wykorzystując piękną jesienną pogodę nasze przedszkolaki udały się na wycieczkę do Parku Miejskiego. Podziwialiśmy drzewa i krzewy zmieniające swe barwy, poszukiwaliśmy darów jesieni oraz bawiliśmy się wspólnie na polanie. Do sali przynieśliśmy nie tylko kasztany, żołędzie i kolorowe liście ale również niezapomniane wrażenia.

Teatrzyk ''Kopciuszek''

18 września naszych przedszkolaków odwiedzili aktorzy z teatru Art Cinema z Nowego Sącza .

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który przypada 20 września aktorzy zaprezentowali dzieciom kukiełkowy teatrzyk pt.'' Kopciuszek''.

Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli spektakl i podziękowali gromkimi brawami i szczerymi usmiechami.

Poniedzialek, 14, październik 2019