DZIEŃ MATKI I ŚWIĘTO RODZINY

Z nikim nie jest tak beztrosko i radośnie jak z rodzicami. Z mamą i tatą można przemierzyć świat i odkrywać nowe horyzonty. Rodzice są najlepszymi powiernikami sekretów, kompanami i przyjaciółmi dla swoich pociech, niezastąpionymi w każdej sytuacji.Za miłość i opiekę przedszkolaki dziekowały swoim rodzicom podczas zorganizowanych uroczystości. W grupie starszej w dniu 26 maja odbyło sie spotkanie z  okazji Dnia Matki. Maluszki w dniu 30 maja gościły swoje mamy i tatusiów. Dzieci z oddziału A i B swoich rodziców zaprosiły 6 czerwca. Na każdej uroczystości były wiersze, piosenki, tańce i własnoręcznie przygotowane laurki z mnóstwem słodkich całusów. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Po części oficjalnej odbyły się słodki poczęstunki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualna Data i Czas

Sroda, 26, wrzesień 2018

Ststystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
162
Odsłon artykułów:
75802

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.