ZAKOŃCZENIE ROKU

,, Hej przedszkole ukochane, co bez ciebie zrobię ja
Może jednak tu zostanę jeszcze rok lub dwa...”

23 czerwca odbyły się uroczyste akademie z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Dzieci z grupy A i B uczestniczyły w występie przygotowanym przez klasy trzecie MiejskiegoZespołu Szkół Nr 4, a nastepnie w swoich salach pożegnały sie ze swoimi paniami otrzymując pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki. Grupa II zaprosiła wszystkich pracowników przedszkola oraz swoich rodziców na uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego połączoną z obchodami Dnia Taty. Po uroczystości dzieci otrzymały dyplomy, pamiatkowe zdjęcia oraz niespodziankę - egzemplarz książki "Gdzie jest słoneczko", do której stworzyli jeden rozdział.

Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałaego wakacyjnego wypoczynku a naszym absolwentom wiele pomyślności w szkole!

Poniedzialek, 11, grudzień 2017