20 WRZEŚNIA OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

W naszym przedszkolu zawsze pamietamy o Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka. W tym roku także na dzieci czekały niespodzianki. Pierwszą z nich był teatrzyk kukiełkowy pt: "O dwóch takich co ukradli księżyc". Ponadto dzieci uczestniczyły w wielu konkursach i rozgrywkach.  Panie zadabały o to by zabawy w tym dniu były atrakcyjne i wywołały na twarzach dzieci mnóstwo uśmiechu. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało drobny słodki upominek. Z okazji tego święta życzymy wszystkim przedszkolakom, by każdy dzień spędzony w przedszkolu stał się wielką niezapomnianą przygodą. Oby tutaj spełniły się Wasze marzenia. 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualna Data i Czas

Sroda, 26, wrzesień 2018

Ststystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
162
Odsłon artykułów:
75788

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.