POŻEGNANIE LATA - POWITANIE JESIENI

26 września wszystkie grupy naszego przedszkola wzięły udział w pikniku zorganizowanym z okazji „Pożegnania lata-powitania jesieni”.
Dzieci już od rana bardzo przeżywały wyjazd w plener. Na polu biwakowym przy Willi Ludwinów w Gorlicach, z ochotą uczestniczyły w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną, w zawodach sportowych oraz konkursach. Wielką atrakcją było tradycyjne pieczenie ziemniaka i degustacja. Dla wielu dzieci było to nowe przeżycie i smak.
Przy słonecznej pogodzie przyjemny był również spacer ścieżką wzdłuż rzeki Ropy i przejście przez ławę. Na zakończenie wszystkim smakowała kiełbaska z grilla. Rozpromienione twarze dzieci świadczyły o tym, że naprawdę świetnie się bawiły.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualna Data i Czas

Sroda, 26, wrzesień 2018

Ststystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
162
Odsłon artykułów:
75777

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.