Święto Pluszowego Misia

W dniu 25.11  nasze przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem misiem. Dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, bawiły się przy piosenkach, degustowały ulubiony przysmak misiów- czyli miodek, robiły sobie zdjęcia w misiowej foto-budce. Z okazji święta misiów do przedszkola przyjechał Tear Lalek " Kukiełka " z Ptaszkowej, który przedstawił bajkę

pt." Szewczyk Dratewka".

W naszym przedszkolu jak co roku święto misiów jest obchodzone bardzo szczególnie, toteż był to dla dzieci dzień pełen wrażeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualna Data i Czas

Wtorek, 10, grudzień 2019

Ststystyka

Użytkowników:
8
Artykułów:
243
Odsłon artykułów:
172445

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.