Przedszkolne Andrzejki

W ostatnim tygodniu listopada tradycyjnie we wszystkich grupach odbywały się Andrzejki. W swoich salach kolejno poznawaliśmy  wróżby i tańczyliśmy w rytm naszych ulubionych piosenek. Pod opieką pań przelewaliśmy wosk przez dziurkę od klucza i staraliśmy się z jego kształtu odczytać, co jest nam pisane. Dzięki różnym zabawom dowiedzieliśmy się, kim zostaniemy jak będziemy dorośli - okazało się, że będą wśród nas dyrektorzy, nauczyciele,kucharze, piosenkarze i aktorzy. Bawiliśmy się świetnie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość. Po zakończeniu wróżenia zabraliśmy ze sobą swoje „andrzejkowe wróżby”, by pochwalić się nimi rodzicom i rodzeństwu. Mamy nadzieję, że tak wyśmienita zabawa andrzejkowa powtórzy się również w przyszłym roku.       

Maluszki:

 

 

 

 

 

 

 

Grupa II:

 

 

 

 

 

 

Grupa A:

 

 

 

 

 

 

 

Grupa B:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Aktualna Data i Czas

Wtorek, 07, lipiec 2020

Ststystyka

Użytkowników:
9
Artykułów:
261
Odsłon artykułów:
210436

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.