Dzień Edukacji Narodowej

 

 

 

 

14 października w naszym przedszkolu był dniem wyjątkowym. Dzień Edukacji Narodowej potocznie nazywany Dniem Nauczyciela, jest świętem wszystkich tych, którzy codziennie oddają swoje serce aby naszym kochanym dzieciom w przedszkolu było jak najlepiej. Jest to święto przedszkolaków, bowiem bez nich nasza praca nie miałaby sensu. Tegoroczny Dzień Nauczyciela był trochę inny niż wszystkie, w dobie pandemii zgodny z wytycznymi reżimu sanitarnego. Krótki wysęp artystyczny dzieci, wyrażający wdzięczność i podziękowania dla wszytkich pracowników przedszkola sprawił, że niejednej pani łza wzruszenia zakręciła się w oku. Wszyscy z podziwem oglądali piękne laurki otrzymane od dzieci. Gromkie brawa, którymi nagrodzono małych artystów odzwierciedlały uznanie dla wszystkich przedszkolaków. Życzenia od Pani Kierownik oraz Rodziców wszystkim sprawiły radość  oraz dodały sił do podejmowania codzienych wyzwań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualna Data i Czas

Piatek, 14, maj 2021

Ststystyka

Użytkowników:
9
Artykułów:
319
Odsłon artykułów:
258331

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.